baner


NASZE OSIĄGNIĘCIA:

WYRÓŻNIENIA MARKI EKAMEDICA:

miniatura

Jakość Roku

Konkurs Jakość Roku jest największym ogólnopolskim konkursem. Obiektywna ocena specjalistów do spraw jakości stanowi wyzwanie kt… (czytaj więcej)

miniatura

Doceń Polskie

Firma JaRo-Pol, producent soków marki EkaMedica, została laureatem Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”. Loża E… (czytaj więcej)

miniatura

EKO jakość

Już po raz drugi firma JaRo-Pol właściciel marki EkaMedica została laureatem w konkursie Jakość Roku. Wyróżnienie w kategorii E… (czytaj więcej)

miniatura

Produkt Roku 2013

Nagroda nadawana przez klientów Grupy Herbaria pod hasłem SPRAWDZAM - WYBIERAM - POLECAM przyznana za Sok z Żurawiny marki EkaM… (czytaj więcej)

miniatura

Jakość Roku - brąz

Już po raz drugi firma JaRo-Pol właściciel marki EkaMedica została laureatem w konkursie Jakość Roku w kategorii BRĄZ, co stano… (czytaj więcej)

miniatura

TOP Produkt

Trzy soki marki EkaMedica firmy JaRo-Pol zostały po raz drugi wyróżnione przez ekspertów Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „… (czytaj więcej)

miniatura

Jakość Roku 2014

Już po raz drugi firma JaRo-Pol właściciel marki EkaMedica została laureatem w konkursie Jakość Roku. Wyróżnienie to stanowi wyj… (czytaj więcej)

miniatura

Firma Roku 2012

Nagroda uznania nadawana przez Polską Izbę Zielarsko-Medyczną dla firmy o szczególnych zasługach na rynku artykułów prozdrowotny… (czytaj więcej)

miniatura

Produkt Roku 2012

Jest to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Polską Izbę Zielarsko-Medyczną produktom zasługującym na szczególne uznanie konsum… (czytaj więcej)

miniatura

Drzewko Życia dla soku z Pokrzywy

Nagroda przyznana za Sok z pokrzywy na XXXVI Targach Bliżej Zdrowia Bliżej natury. (czytaj więcej)

miniatura

Drzewko Życia dla soku z Karczocha

Nagroda przyznana za Sok z karczocha w czasie Targów Bliżej zdrowia, bliżej natury, które odbyły się w dniach 12-13-14 września … (czytaj więcej)

miniatura

Produkt Roku 2015

Sok z pokrzywy został uhonorowany statuetką "Produkt Roku 2015" przez Polską Izbę Zielarsko Medyczną i grupę Herbaria. Nagroda j… (czytaj więcej)

miniatura

Najwyższa Jakość QI 2015

W tegorocznym konkursie Najwyższa Jakość, SOK Z MŁODEGO JĘCZMIENIA zdobył Srebrne Godło Najwyższa Jakość Quality International 2… (czytaj więcej)

miniatura

I Nagroda na DIABETICA EXPO 2015

100% Sok z Żurawiny zdobył I miejsce w kategorii Naturalny Suplement Diety podczas XIX Sympozjum Diabetologicznego Diabetica Exp… (czytaj więcej)

PRODUKOWANY PRZEZ NAS SUPLEMENT DIETY DUOLIFE OTRZYMAŁ NASTĘPUJĄCE NAGRODY:

Copyrights © 2016 Ekamedica

Projekt i wykonanie: apogan.pl
Elementy programistyczne i funkcjonalne: dszymczuk.pl